• Telefon: 0 424 224 54 64
  • Email: frs@frsmobilya.com.tr
  • Adres: Salıbaba Mah. Tezgahtar Sok. No:3/A Elazığ

Hakkımızda

Doğunun güzide şehri Elazığ’dan ülkemizin her yerine kalitesini götürmeyi başaran FRS Mobilya, 25 yıllık tecrübesi ile raf sistemlerinde Türkiye’nin en önemli markalarından biri olmayı başarmıştır. Dayanıklı, şık ve her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek mobilyalar üreten firmamız sektöründe lokomotif olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

6000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu üretim sahamızda 58 çalışanımızla kaliteli ve şık raflar üretiyoruz. Özgün çizim ve tasarımlarımız, üstün hizmet anlayışımız ile satış sonrası da müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Teknolojinin en üst seviyesinde ki üretim makinelerimiz, Avrupa standartlarındaki ahşap kalitemiz ve sürekli yenilenen üretim anlayışımızla ülkemizin her noktasına hizmet vermekteyiz.

Her geçen gün büyüyoruz…

Doğunun Aziz Şehri El-aziz’den yükselen markamız ülkemizin en önemli raf markası olma yolunda tüm gücü ile çalışmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Fatih Raf Sistemleri’nin misyonu sürekli gelişimdir. Bu perspektifte Fatih Raf Sistemleri siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendini yenilemeyi, hep ileriye, yeniye ve gelişime açık olmayı hedef almıştır.

Vizyonumuz

Müşteri Odaklılık, mükemmeliyetçilik, sürekli gelişim ve farklılıklar yaratma gibi ilkelerle kurulmuş olan Fatih Raf Sistemleri’nin vizyonu, sektöründeki lider firmalardan biri olmaktır.

”Türkiye’nin Raf Markası”

Kalite Politikamız

”Özgün tasarım, zamanında teslimat, hızlı çözüm ve yüksek müşteri memnuniyeti.”